O nas


 

Powstanie kawy Cafe De Rafael wiąże się z naszym zamiłowaniem do rzeczy wyjątkowych. Pasja do kawy zakiełkowała w nas wiele lat temu i stopniowo wzrastała. Na początku wiedzę na temat tego jak przyrządzać wyśmienitą kawę czerpaliśmy od naszych przyjaciół Włochów. Wzór do naśladowania znaleźliśmy w północnej Italii. Tam w Piacenza’y mieści się mała palarnia kawy La Messicana. To tam znaleźliśmy ten wyśmienity smak i niezapomniany aromat kawy. To stamtąd przywieźliśmy kawę specjalnie dla naszych klientów prosto do Nowego Sącza.

Dzięki temu przez kilka lat mogliście Państwo smakować wyśmienitej włoskiej kawy. Zdobyte doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia własnej kawy. Nawiązaliśmy współpracę z sądecką mikro palarnią kawy i przy współpracy z mistrzem palenia kawy stworzyliśmy kawę Rafael. A ponieważ goście naszej kawiarni docenili smak tej kawy postanowiliśmy poszerzyć ofertę i w 2015 roku stworzyliśmy całą linię kaw: Cafe De Rafael.

 


Informacje dodatkowe

 

1. Projekt „Cafe de Rafael” – Cafe for Office z siedzibą w Nowym Sączu, Węgierska 78, zapewnia rzetelne zaplecze kadrowo finansowe, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję z naszych usług.

2. W swojej ofercie posiadamy zawsze wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, posiadające wszystkie wymagane atesty, aprobaty, deklaracje oraz aktualny termin ważności.

3. Zobowiązujemy się do utrzymania stanów magazynowych, żeby dostawy były płynne i w terminie. Zawsze dostarczone na czas do klienta, oraz zapewniamy bezpłatną dostawę.

4. Darmowy montaż urządzeń i szkolenie będzie odbywało się w dogodnym dla klienta terminie.

5. Serwis techniczny urządzeń będzie odbywał się na koszt Cafe de Rafael.

6. Zapewniamy opiekuna handlowego i serwisanta.

7. W trakcie trwania umowy Klient zobowiązuje się do realizacji zakupu zawartego w umowie.